(+420) 245 009 425
Již brzy pro vás otevřeme kancelář v obci Jirny!
info@ceskarealitniagentura.cz

Prodej rodinný dům 5+kk, 191 m2, Jirny

Luční 469, 250 90 Jirny, Česko

Podrobné informace

Moderní nízkoenergetický rodinný dům 5+kk s terasou o celkové užitné ploše 191m2 s prvky přírodních materiálů a barev, zasazený do příjemné a klidné rodinné zástavby v obci Jirny. Dům je moderně vybaven po technické stránce tak, aby budoucím majitelům nabízel co nejvíce pohodlné bydlení. Dům je velmi dobře prostorně i dispozičně řešený. Ve svých dvou podlažích nabízí prostorné a prosluněné obytné místnosti včetně tolik potřebných úložných prostor. Jedná se o druhou etapu velmi úspěšného projektu.

Přízemí rodinného domu nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde jsou dominantním prvkem francouzská okna a terasové dveře, příprava pro umístění krbové vložky, dále je zde koupelna se sprchovým koutem a WC, technická místnost a garáž. V patře se nachází prostorná ložnice s vlastní šatnou, tři dětské pokoje, další koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, šatna a balkon. Na dům navazuje terasa pro příjemné chvíle odpočinku.

Dům je postaven dle přísných norem nízkoenergetického bydlení. Velmi nízkou spotřebu energií zajišťuje především solární ohřev teplé užitkové vody a chytré podlahové topení. Samotná stavba je postavena z cihel POROTHERM s vynikající tepelnou izolací. Dům je dále vybaven a obohacen o elektrické předokenní žaluzie v barvě oken, zabezpečovací zařízení s možností napojení na pult centrální ochrany, centrální vysavač včetně odsávací zásuvky v garáži, videotelefon, podlahové topení s ovládáním každé místnosti, komín značky Schiedel Absolut, moderní značkové vybavení koupelen a mnoho dalšího.

Úpravy kolem domu budou pro nového majitele kompletně dokončeny. Nový majitel si dle svých představ a vkusu doladí již jen samotné dovybavení domu a zvolí styl zahrady. Jedná se o nadstandardně vybavenou novostavbu v perfektním provedení s použitím kvalitních materiálů, zasazenou na adekvátním pozemku.

V případě zájmu o více informací, půdorysy či podrobnější popis, nás neváhejte kontaktovat

  • ID: 2759
  • Published: 2017-12-29 11:39:56
  • Last Update: 2018-01-04 10:01:11
  • Views: 223