(+420) 245 009 425
Již brzy pro vás otevřeme kancelář v obci Jirny!
info@ceskarealitniagentura.cz

Prodej rodinný dům 5+kk, 184 m2, Jirny

Luční 469, 250 90 Jirny, Česko

Podrobné informace

Moderní rodinný dům 5+kk o celkové velikosti 184m2 s prvky přírodních materiálů a barev v příjemné a klidné rodinné zástavbě v obci Jirny. Dům je moderně vybaven po technické stránce tak, aby byl co nejvíce bezúdržbový. Dům je velmi dobře prostorně i dispozičně řešený. Ve svých dvou podlažích nabízí prostorné prosluněné obytné místnosti včetně tolik potřebných úložných prostor.

Přízemí rodinného domu nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde jsou dominantním prvkem vysoká francouzská okna a posuvné terasové dveře, příprava pro umístění krbové vložky, dále je zde koupelna se sprchovým koutem a WC, technická místnost a garáž. V patře se nachází prostorná ložnice s vlastní šatnou, tři dětské pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, šatna a balkon.

Dům je postaven dle přísných norem nízkoenergetického bydlení. Velmi nízkou spotřebu energií zajišťuje především řízené větrání s rekuperací tepla včetně přisávání v kuchyni, koupelně a WC, solární ohřev teplé užitkové vody, chytré topení. Samotná stavba je postavena z cihel POROTHERM s velmi dobrou tepelnou izolací. Dům je dále vybaven a obohacen o např. alarm s možností napojení na pult centrální ochrany, centrální vysavač, podlahové topení, posuvné terasové dveře, komín značky Schiedel, moderní značkové vybavení koupelen a mnoho dalšího.

Úpravy kolem domu jsou již kompletně dokončeny. Nový majitel si dle svých představ a vkusu doladí již jen samotné dovybavení domu a zvolí styl zahrady. Jedná se o nadstandardně vybavenou novostavbu v perfektním provedení s použitím kvalitních materiálů, zasazenou na adekvátním pozemku.

V případě zájmu o více informací, půdorysy či podrobnější popis, nás neváhejte kontaktovat.

  • ID: 2708
  • Published: 2017-12-29 11:29:23
  • Last Update: 2018-01-04 10:02:45
  • Views: 1131