(+420) 245 009 425
Již brzy pro vás otevřeme kancelář v obci Jirny!
info@ceskarealitniagentura.cz

Prodej a pronájem

Na trhu existuje obrovské množství realitních kanceláří, makléřů a obchodníků s realitami. Pokud stále zvažujete, pro kterou kancelář se rozhodnout, pevně věříme, že následující odstavce vám rozhodování ulehčí.

Jako agentura disponujeme znalostmi nejenom v aktuálních právních normách a zákonech, ale také v konkrétních stavebních technologiích a materiálech. Každý náš agent se specializuje na konkrétní druhy nemovitostí, zajišťujeme tak maximální odbornost při prodeji dané nemovitosti.

Jsme zvyklí pravidelně jednat s příslušnými úřady, počínaje finančním přes stavební až po katastrální. Díky těmto zkušenostem nabízíme hladký průběh vašeho přání a celkového prodeje.

Naši agenti vytváří maximální úsilí vedoucí k prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Úklid nemovitosti, úprava nemovitosti a jeho okolí, zajištění případných oprav, homestaging, reklama nejenom na inzertních portálech, ale také prostřednictvím vlastní webové prezentace, profesionální fotografie, to vše je pouze hrstka možností, které vám náš agent nabídne.

Jelikož našich možností je opravdu mnoho, pokusíme se vyzdvihnout ty nejdůležitější v několika bodech.

Ve zkratce

 Nezávazné osobní setkání a konzultace
 Profesionální fotografie
 Vlastní webová prezentace
 Pravidelná analýza a komunikace
 Profesionální prohlídky
 Kompletní právní servis
 Jednání s příslušnými úřady
 Profesionální předání nemovitosti
 Příprava daňového přiznání
 Převod energií
 Malá pozornost pro každého klienta jako poděkování

Inzerujeme

Inzertní portály